Zavřít reklamu

PSN by mohlo brzy nabídnout možnost změnit si nick

PlayStation Network by snad již brzy mohlo nabídnout změnu vašeho nicku.

5. 10. 2018     Zdroj

PlayStation před rokem slíbil, PlayStation se nyní snaží. Spousta hráčů útočí na společnost se žádostí o změnu svého PSN nicku. Důvody jsou různé. Například, že po letech se jim už nelíbí nebo si tehdy vymysleli naprostou pitomost, kterou by rádi odstranili. Nyní to vypadá, že se i na PlayStationu dočkáme této možnosti.

PSN nabídne změnu nicku

Jak totiž víme, tak Xbox skrze své Live tuto volbu nabízí už delší dobu. Jisté zdroje nyní naznačují, že Sony tlačí k tomu, aby to bylo co nejdříve možné. Údajně už některá studia byla kontaktována, aby vyřešila problémy, které by mohly nastat při změně nicku. Mluví se totiž o tom, že by mohl být problém u her jako je Battlefield, kde se pod daným ID přiřazují veškeré údaje o profilu napříč jednotlivými tituly.

Vypadá to, že největším problémem této funkce je fakt, že se s ní kdysi nepočítalo a momentálně není tak snadné systém přechytračit. Zejména poté, co funguje už dlouhých 12 let. Doufejme však, že změna nicku bude možná zdarma. Konkurence tuto možnost nabízí pouze jednou zdarma. Následně je třeba zaplatit za každou další změnu. Pravdou však je, že po změně nejvíce volají mladí hráči, kteří pořád dokola vymýšlejí nové a nové názvy svých účtů.

Kdy případná změna dorazí v tuto chvíli není jasné, ale je možné, že by ji mohl přinést následující update.