Zavřít reklamu

První obrázky z Dead Space 3

Prvních šest obrázků z dlouho očekávaného pokračování úspěšného survival hororu Dead Space je konečně na světě. Odhalují místo dění a naznačují kooperativní režim.

31. 5. 2012    

Po dlouhých spekulacích se na internetu konečně objevili první obrázky a logo z očekávané hry Dead Space 3, která bude pravděpodobně oficiálně odhalena již na letošní E3 během konference Electronic Arts.

Podle obrázků je vidět, že Issac Clark je zpět, ale po jeho boku bojuje s Necromorphy i další postava. To by mohlo naznačovat, že poprvé v sérii bude možné hrát v kooperativním režimu. Z prvních záběrů je také patrné, že třetí pokračování survival hororu Dead Space se bude opravdu odehrávat na ledové planetě, která podle dřívějších informací nese název Tau Volantis.

Společnost EA na začátku tohoto měsíce potvrdila vývoj nového dílu Dead Space, ale to bylo vše, co prozradila. Nyní však víme o něco více.

Hra Dead Space 2 vyšla v lednu loňského roku pro PC, PlayStation 3 a Xbox 360. Kdy a pro jaké platformy vyjde Dead Space 3 zatím není jasné, snad budeme moudřejší po letošní E3.