Zavřít reklamu

První gameplay z The Dark Pictures: Man of Medan

Co přinese Man of Medan?

27. 8. 2018     Zdroj

Man of Medan

Před pár dny jsme informovali o úplně novém titulu The Dark Pictures: Man of Medan. Jde o první hru ze série hororových záležitostí. Jedná se o výtvor studia Supermassive Games a nyní tu máme první gameplay.

Man of Medan bude první vlaštovkou

Jak jsme předpokládali, tak titul bude hodně podobný tomu, co známe z Until Dawn. Man of Medan jako první z cyklu těchto hororových her, nás zavede na rozbouřené moře. Konkrétně se zde na lodi plaví čtveřice lidí, kteří se snaží najít legendární vrak lodi z druhé světové války. To ještě netuší, že je to možná bude stát i život.

Hra bude hodně o přežití a vývojáři slibují poměrně silný herní a emocionální zážitek. Sami to komentují takto: „Hráči Man of Medan budou mít možnost převzít roli kteréhokoli z herních protagonistů, z nichž každý nabídne jinou perspektivu k průzkumu a odhalování záhad jejich děsivé situace – a činit rozhodnutí, která změní jejich životy navždy.“

V hlubinách kromě samotného vraku číhá také cosi zlověstného a úkolem hrdinů bude vůbec přežít. To nebude nic snadného a vývojáři si jsou vědomi toho, že hráči budou mít strach o své hrdiny a nikdy se nebudou jisti tím, zda učiněné rozhodnutí bylo správné.

The Dark Pictures: Man of Medan by mělo vyjít pro PC, PlayStation 4 a Xbox One během příštího roku.