Zavřít reklamu

Proměňte se v mobilní novince Gibbon: Beyond the Trees na roztomilou opici

Ačkoliv jsou již plošinovky tak trochu za zenitem, pravdou je, že se na smartphonech čas od času nějaké ty kvalitní kousky přeci jen objeví. Jedním z nich je dle všeho i chystaný Gibbon: Beyond the Trees, ve kterém jak už název napovídá budete hrát za opici druhu gibon, která si skotačí ve 2D pralese. Ano, […]

3. 2. 2022    

Ačkoliv jsou již plošinovky tak trochu za zenitem, pravdou je, že se na smartphonech čas od času nějaké ty kvalitní kousky přeci jen objeví. Jedním z nich je dle všeho i chystaný Gibbon: Beyond the Trees, ve kterém jak už název napovídá budete hrát za opici druhu gibon, která si skotačí ve 2D pralese.

Ano, čtete dobře. Celá hra, která byla teprve před pár hodinami oznámena, se točí kolem poskakování po pralese v korunách stromů a překonávání překážek na cestě k vaší opičí rodince. Hra jako taková je spíše relaxační záležitostí a to jak z hlediska grafiky či zvuků, tak i hratelnosti, která alespoň z úvodního videa nepůsobí v žádném případě složitým dojmem. Pokud tedy máte rádi podobné zábavičky, nakroužkujte si v kalendáři 25. únor, jelikož právě v tento den titul zdarma na iPhony i Androidy dorazí.