Zavřít reklamu

Prohlédněte si parádní fanouškovský koncept ze hry Iron-Man

Iron-Man na PS? Proč ne.

19. 9. 2018     Zdroj

Příchod Spider-Mana na PlayStation před pár týdny nazdvihl nejednoho fanouška Marvelu ze židlí. Hra se totiž tvůrcům náramně povedla a sklízí jednu pochvalu za druhou. Není se tak čemu divit, že začali fanoušci superhrdinů fantazírovat nad příchodem dalších her, ve kterých by se jejich hrdinové od Marvelu objevili. Někteří pak zašli dokonce tak daleko, že již vytvořili první koncepty hry a dokonce design její fyzické kopie. A nutno podotknout, že velmi zdařilé. 

Povedený koncept zobrazuje Tonyho Starka uprostřed velkoměsta, které vypadá na první pohled jako New York. Krom něj si můžete všimnout parádně zpracovaného HUD, které by mělo zobrazovat přesně jako ve filmech určité informace o okolí či stavu obleku. 

Krom konceptu přímo ze hry jsme se dočkali i již zmíněného přebalu, který vypadá též skutečně povedeně. Ačkoliv u něj vsadil grafik na poměrně jednoduchý styl, Stark vypadá na jednolitém žlutém pozadí velmi zdařile. Nahoře pak samozřejmě nechybí ani nápis Only On PlayStation, z čehož je jasně patrné, že by se mělo jednat o exkluzivní titul. 

Zda se podobné věci skutečně v budoucnu dočkáme je teď ve hvězdách. Vzhledem k úspěchu Spider-Mana se ale další hra z tohoto prostředí nejeví jako zcela nereálná.