Zavřít reklamu

Proč se zatím PUBG na PlayStation nepodívá?

Sony řeklo NE!

2. 1. 2018    

PlayerUnknown’s Battlegrounds je bez pochyb jednou z nejúspěšnějších a nejhranějších her roku 2017. Battle Royale hry hýbou posledními roky světem. Ať už hovoříme o světě obyčejných hráčů nebo tím streamovací služby Twitch. Cíl vývojářů je dostat PUBG na všechny platformy, aby se tento titul dostal k co největšímu počtu hráčů a logicky aby vynesl co nejvyšší zisk.

Proč tedy nevyšlo PUBG zároveň s konzolovou verzí Xboxu? Jednu dobu se zdálo, že Microsoft jen blokuje vydání na konzoli Sony, aby si zajistil alespoň časovou exkluzivitu. Určitě si pamatujete vydání právě na XONE před Vánoci, technický stav byl katastrofální. Tím se pomalu dostáváme k odpovědi na naši otázku.

PlayStationu totiž záleží na svých hráčích více, než by se mohlo zdát.  Sony v žádném případě nevpustí na svůj systém nedodělanou hru s neustálými technickými problémy a bugy. I přes obrovský úspěch tohoto titulu, si budou muset PS4 hráči počkat. I přes první NE ze strany Sony se leader PUBG Corporation, Chang Han Kim, bude i nadále snažit vypilovat PUBG tak, aby mu PlayStation otevřel vrátka…