Zavřít reklamu

Proč nemá nové Call of Duty: Black Ops 4 klasickou kampaň

Call of Duty vás bude podle vývojářů bavit i bez singleplayeru.

14. 9. 2018    

Ačkoliv zažívají multiplayerové hry v posledních letech obrovský rozmach, mnohé hry jsou hráči milovány i za jejich singleplayerovou část. Jednou z her, u které jsme si již mnohokrát užili parádní kampaň, je bezpochyby Call of Duty. To totiž za dobu své existence přineslo řadu skutečně dobrých dílů, které hráčům nabídly kampaň tak lákavou a zábavnou, že některé momenty z ní si zapamatují do konce života. Možná i proto mnohé zamrzí, že v novém Call of Duty: Black Ops 4 si žádný singleplayerový příběh neužijeme. Podle vývojářů to ale na škodu není. 

O tom, proč se v novém “codku” kampaň neobjevila, se ptal vývojářů portál Game Informer. Podle jejich slov má za sebou nové Call of Duty poměrně zajímavý vývoj, kdy prošlo řadou velkých změn, než vývojáři nalezli přesně to pravé, což je dle všeho právě multiplayerový mód. To ale dle jejich slov na škodu rozhodně není. I multiplayer má totiž dle vývojářů rozhodně co nabídnout. “Není to typická kampaň, kterou jsme mívali v minulosti. Tentokrát vyprávíme příběhy jinak. Hráči ale budou hru milovat, protože má skutečně co nabídnout,” nechal se slyšet Robert Kostich, výkonný viceprezident Call of Duty. 

Vypadá to tedy, že jsou vývojáři se hrou skutečně velmi spokojeni a věří, že multiplayer v čele s Battle Royale módem, který vypadá mimochodem v Call of Duty opravdu úchvatně, zkrátka zabere a hráči ocení tento styl hraní daleko více než procházení příběhu, který může být pro mnohé z nich kýčovitý a nepovedený. To se ale v multiplayeru stát rozhodně nemůže. Příběhy si totiž budou utvářet samotní hráči a to tím, jak budou hrát.