Zavřít reklamu

Pro první letové hodiny s dronem

Tisková zpráva

24. 4. 2019    

uGo Zephir 2.0 je malý dron určený pro piloty začátečníky a méně náročné uživatele, kteří očekávají zábavu s plně funkčním zařízením a s praktickými funkcemi, které napomůžou zvyšovat pilotní dovednosti. Dron má několik užitečných funkcí, mezi které patří: automatické udržování letové hladiny nebo automatický vzlet a přistání. Tyto funkce pomůžou ovládat dron i méně zkušeným pilotům.

Díky svým malým rozměrům a chráničům vrtulí je uGo Zephir 2.0vhodný pro létání nejen venku, ale i v uzavřeném prostoru nebo dokonce v menší místnosti. Na otevřeném prostranství je jeho dolet do 50 metrů. Zephir 2.0 umí několik různých akrobatických triků, jako je například překlápění nebo rotace o 360 stupňů.

Dron uGo Zephir 2.0je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze připojení baterie. Tento model je vybaven dobíjecí baterií 240 mAh, která zajistí až 10 minut letu. Baterii je možné dobíjet pomocí přibaleného USB kabelu. V balení je také ergonomický ovladač ve tvaru gamepadu. Je napájen třemi bateriemi AAA (nejsou součástí balení). Dron Zephir 2.0 je vybaven několika funkcemi, které usnadňují ovládání. Patří sem: automatické udržování letové hladiny, automatický vzlet a přistání, automatický návrat ve směru startovní pozice, obrácený režim nebo 3 rychlostní režimy. Dron má navíc další užitečné funkce, jako je akrobatické překlápění a rotace o 360° nebo nouzové vypnutí motorů. Dron uGo Zephir 2.0poskytuje úžasný zážitek při provádění leteckých akrobacií a přibližuje pilotům základní pojmy z fyziky a létání ve vzdušném prostoru.

Specifikace:

  • Velikost: 7,5 ×7 ×2,6 cm
  • Doba letu: 7 – 10 minut
  • Napájení: dobíjecí baterie 240 mAh (Doba nabíjení: 30 – 45 min)
  • Dosah: 30 – 50 m
  • Kamera: Ne
  • Gyroskop: 6osý
  • Frekvence: 2,4 GHz
  • Napájení ovladače: 3 ×AAA (nejsou součástí balení).

Dostupnost a cena

Dron uGo Zephir 2.0je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 649 Kč včetně DPH.