Zavřít reklamu

Přivítejte jaro s parádním přenosným reproduktorem RAZE 3 Titan

Komerční sdělení

19. 3. 2023    

Komerční sdělení: Hledáte kvalitní, a především výkonný přenosný reproduktor, který hravě sbalíte na cesty? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout Niceboy RAZE 3 Titan. Tento parádní přenosný reproduktor totiž nabídne vše, co byste od něj mohli očekávat a stane se tak neodlučitelným parťákem do interiéru i exteriéru.

Maximální výkon a křišťálový zvuk

Jak už jsme lehce naznačili výše, Niceboy RAZE 3 Titan má rozhodně co nabídnout. Pojďme si proto v rychlosti posvítit na přednosti tohoto modelu. Reproduktor hned na první pohled poutá svým 50W výkonem, díky čemuž si hravě poradí s ozvučením jak domácí, tak i venkovní party. Navíc díky jeho kompaktním rozměrům jej hravě můžete vzít doslova kamkoliv. S tím také souvisí odolná konstrukce a odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP67. Ranní rosy, silného deště či dokonce pádu do bazénu se tedy rozhodně nezalekne. Výkonem to však ani zdaleka nekončí. Reproduktor totiž i při svém výkonu potěší křišťálově čistým a s technologií MaxxBass také poctivými basy.

V případě přenosného reproduktoru hraje nesmírně důležitou roli i výdrž baterie. Ani na to se nezapomnělo. Niceboy RAZE 3 Titan totiž vydrží hrát až 15 hodin, případně také poslouží i jako powerbanka. Pokud by se vám například vybil telefon, stačí jej jednoduše připojit k reproduktoru a máte hotovo. Co se týče samotného přehrávání, můžete se připojit bezdrátově prostřednictvím Bluetooth 5.0, nebo využít alternativní cesty v podobě zapojení microSD karty, USB flash disku nebo tradičního audio kabelu s 3,5mm jack konektorem. Dokonce nechybí ani integrovaná anténa pro FM rádio. Tento reproduktor vás momentálně vyjde na skvělých 1999 Kč.

Niceboy RAZE 3 Titan zakoupíte zde

Bezdrátová sluchátka jako dárek!

Aby toho nebylo málo, když si nyní pořídíte vytříbený reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan, získáte tak bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE E3 zcela zdarma! Jedná se o univerzální sluchátka se skvělým zvukem, až 10hodinovou výdrží baterie, odolností vůči potu a vodě dle IPX5 a Bluetooth 5.0.

Komentáře nejsou povoleny.