Zavřít reklamu

Připravuje Sony Uncharted 5? Aktuálně se hledá tvůrce charakterů

Vypadá to, že v Sony se aktivně pracuje na novém díle Uncharted.

2. 1. 2019     Zdroj

Není žádných pochyb o tom, že Sony pracuje na dalším díle Uncharted. Ačkoliv se již vývoje nebude účastnit studio Naughty Dog, tak značka je pro firmu až příliš důležitá na to, aby ji nechala jen tak spát. Znamená to, že se zřejmě začíná nabírat na další díl. Nějakou dobu víme, že studio ze San Diega pracuje na akčním titulu, který by měl přinést adventuru z pohledu třetí osoby.

O čem by další díl Uncharted mohl být?

Ne náhodou bylo studio otevřeno toto nové studio nedaleko kanceláří Santa Monica. Autoři God of War by měli totiž částečně dohlížet na práci nového celku a také mu poskytovat podporu. Aktuálně v San Diegu hledají člověka, který by dokázal navrhnout hlavní postavy. Pochopitelně bude zapotřebí hodně zkušeností z vývoje. Nároky jsou takové, že postavy musejí vypadat fotorealisticky a vykazovat veškeré znaky života, a to včetně dýchání.

Posledním titul v sérii byl zatím Uncharted: The Lost Legacy, kterým Naughty Dog ukázalo, že i s novými charaktery v hlavní roli, se dá uspět. Nelze však vyloučit, že by mohlo jít o zcela novou herní značku. Budeme muset počkat na oficiální informace.