Zavřít reklamu

Připlouvá k nám kooperační pecka Lego Piráti z Karibiku

Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game je další hrou od velice známého studia TT Games, které stojí za takovými peckami jako jsou Lego – Star Wars, Indiana Jones, Batman a dokonce Harry Potter. TT Games sází hry jak na běžícím páse, jenom letos od nich mají vyjít hned tři. Tento měsíc vychází napjatě […]

3. 2. 2011    

Lego Pirates of the Caribbean: The Video Game je další hrou od velice známého studia TT Games, které stojí za takovými peckami jako jsou Lego – Star Wars, Indiana Jones, Batman a dokonce Harry Potter. TT Games sází hry jak na běžícím páse, jenom letos od nich mají vyjít hned tři. Tento měsíc vychází napjatě očekávané Lego Star Wars III: The Clone Wars. Kdo by se netěšil na malého Yodu z Lega. V květnu by měli vyjít již zmínění Piráti z Karibiku a v druhém čtvrtletí pokračování Lego Battles s podnázvem Ninjago. Jak již název napovídá nebudeme hrát za rytíře, jak tomu bylo v prvním díle, ale za Ninje a né ledajaké. Ninjago je totiž velice známá série Lego figurek a ve hře budou mít speciální fatality. Bohužel stejně jako tomu bylo u předchozího dílu i tento bude pouze na Nintedo DS. A co na to Piráti ? Ti se plaví rovnou na všechny platformy – PC, DS, Wii, PS3, PSP a XBOX 360. Máte se na co těšit.

Zahrajete si za Jacka Sparrowa a ostatní postavy z filmu. Probojujete se všemi filmy včetně 4.dílu ve kterém budete bojovat dokonce proti zombiím a mořským pannám. Čtvrtý film Piráti z Karibiku 4: Na vlnách Podivna bude v kinech 19.5. Uvidíme jestli hra předběhne film ve kterém bude Jack pátrat po Fontáně mládí společně se zlotřilým Černovousem a jeho půvabnou dcerou. Ve hře bude spousta hádanek i rébusů a to ve 20 úrovních. Hrát budete moct za 70 postaviček a najdete tu všechny nezapomenutelné scény z filmů. Takže si už připravte gamepad pro kamaráda na kooperativní hru, protože na tuhle úžasnou plavbu plnou dobrodružství, jen tak nezapomenete.