Zavřít reklamu

Přichází Sniper Elite V2 pro Wii U

Hra Sniper Elite V2 dnes vychází i pro Nintendo Wii U.

24. 5. 2013    

505 Games, celosvětový vydavatel videoher, a nezávislý herní vývojář Rebellion oznámili, že Sniper Elite V2 pro Nintendo’s Wii U™ přichází na pulty prodejen.

Verze na Wii U oceňované hry Sniper Elite V2 hráčům představuje zbrusu nový podmanivý zážitek díky dotykové obrazovce Wii U™ GamePad. Pomocí GamePadu mohou hráči označovat nepřátele a pasti, stopovat protivníky a jejich činnost a také monitorovat oblast výbuchu umístěných výbušnin, aniž by na vteřinu museli opustit bojiště. Díky GamePadu mají hráči také snadný přístup ke zbraním a inventáři a mohou hrát celou hru jen na samotném tabletu i bez televize.

Sniper Elite V2 hráčům nabízí nejautentičtější odstřelovačský zážitek z druhé světové války, jelikož se v ní ocitnou uprostřed zpustošeného Berlína, a to přímo ve vřavě posledních bojů mezi německými a ruskými vojsky. Na konci války musí elitní americký sniper Karl Fairburne zachránit či zlikvidovat členy týmu vědců, kteří pracují na Hitlerově programu smrtící rakety V2, a to dřív, než padnou do područí Stalinovy Rudé armády.

Hráči musí využít svých schopností, trpělivosti a lstivosti, aby v misích uspěli, neboť před nimi leží důležité změny, které rozhodují o životě a smrti. Oslavovaný X-Ray Kill Cam sleduje úspěšné zásahy ve zpomaleném pohybu, a to po celé trajektorii výstřelu z hlavně až k cíli. Samozřejmostí je grafický detail, když kulka proniká do cíle a ničí jej.