Zavřít reklamu

Příběhový trailer Watch Dogs odhaluje datum vydání

Update – Trailer, který Ubisoftu unikl na internet už byl zveřejněn i oficiální cestou. Oficiální datum vydání je tedy stanoveno na..

6. 3. 2014    

Ubisoft si dnes pro své fanoušky připravil velké odhalení dlouho očekávané hry Watch Dogs, jejíž datum vydání bylo mnohokrát posunuto. Datum, které dnes Ubisoft oznámil je však opravdu závazné a nemělo by být za žádných okolností posunuto. Nyní však k samotnému traileru. Ten ukazuje příběhovou část a odhaluje snahu hlavního hrdiny pomstít se za smrt svojí dcery. K hackování a jakési „revoluci“ se tedy připlete naprostou náhodou za pomoci několika dalších postav, z nichž některé známe už z dřívějška. Během tiskové konference, která odhalení traileru a oficiálního data vydání provázela, Geoffoy Sardin řekl, že ten čas navíc, který si vývojáři vzali hře rozhodně prospěl a dostal jí na takovou úroveň, že hra rozhodně stojí za to dlouhé čekání. Uvidíme sami, na kolik je toto prohlášení pravdivé, protože Watch Dogs vyjdou pro konzole nové generace, ale i pro Xbox 360, Playstation 3 a PC už 27. května 2014. Wii U verze pak vyjde o něco později.

Původní Zpráva

Tak tohle se Ubisoftu opravdu nepovedlo. Dnes mělo dojít k velkému odhalení vydání očekávané hry Watch Dogs. Abychom byli přesní, má se jednat o skutečné datum vydání, které již nebude za žádných okolností posunuto. Jenže trailer, který měl toto oznámení doprovázet, už tři hodiny před oznámením unikl na internet.