Zavřít reklamu

Příběh Final Fantasy XIII-2 zabere přes 30 hodin

Japonská verze Final Fantasy XIII-2 je již hotova a tvůrčí tým pilně pracuje na verzi pro zbytek světa, aby byla hra připravena vtrhnout na trh v oznámené datum vydání. Kromě toho je také v plném pracovním nasazení i tým speciálně vytvořený pouze pro tvorbu DLC do hry, přičemž v jednom z prvních přídavků se postavíme […]

22. 11. 2011    

Japonská verze Final Fantasy XIII-2 je již hotova a tvůrčí tým pilně pracuje na verzi pro zbytek světa, aby byla hra připravena vtrhnout na trh v oznámené datum vydání. Kromě toho je také v plném pracovním nasazení i tým speciálně vytvořený pouze pro tvorbu DLC do hry, přičemž v jednom z prvních přídavků se postavíme jednomu z bossů, se kterými pak můžete bojovat v koloseu (o tomhle zatím nevím vůbec nic) – Omega. Kromě nových monster si do hry budete moct stáhnout i nové oblečky a možná i zbraně. Samotná hlavní dějová linka prý zabere přes 30 hodin času, ale kolik prosezených víkendů strávíte chytáním chocobů, to se neodvažuji odhadovat.

Final Fantasy XIII-2 vychází pro konzole PS3 a Xbox360 v Japonsku 15.12.2011, v Americe 31.1.2012 a konečně v Evropě 3.2.2012.

Final Fantasy XIII-2 trailer