Zavřít reklamu

Při sledování seriálu Last of Us vám prý spadne čelist až na zem

Last of Us bude prý v televizi stejně pohlcující jako na Playstationu

12. 8. 2020     Zdroj

Producent Craig Mazin se rozpovídal o nadcházejicím seriálu podle Last of Us. Konečně si tak můžeme udělat přesnější obrázek toho, jak bude série vypadat. Mazin dokonce prohlásil, že bude obsahovat moment, původně vynechaný z původní hry, ze kterého divákům spadne čelist k zemi.

Podle Mazina se prý seriál snaží zůstat co nejvěrnější světu, který důvěrně známe z videoher. Reálie světa zůstanou stejné a seriál bude pouze rozšiřovat to, co již známe, přičemž hlavní důraz bude kladen na vztah Joela a Ellie. Nemamé tak dle jeho slov čekat samostatné epizody, ve ktrých se hlavní hrdnové vydají na mototrkách po stopách motorkářských gangů. Na produkci spolupracuje i tvůrce videoherního Last of Us, kreativní ředitel studia Naughty Dog Neil Druckmann. Právě ten se s Mazinem podělil o zmiňovaný moment, vystřižený z finální verze her. Detaily však oba zatím drží v tajnosti.

Last of Us si prošlo již řadou pokusů o rozjetí filmové adaptace, podle Mazina je však pro projekt televize mnohem logičtějším místem. Na HBO si tvůrci budou moci  dovolit jít více do hloubky, neuspěchat příběh. Z úst tvůrce oceňovaného seriálu Černobyl zní toto ujštění dostatečně upřímně. Na konečný produkt si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Omezení, spojená s pandemií, totiž produkci značně zdržují a seriál stále nemá oficiální datum premiéry.