Zavřít reklamu

Odhalen druhý díl Memento Mori

Po tajemných snímcích, jež se objevily na facebook stránce Centauri Production jsme se dnes dočkali konečného odhalení a ukončení dohadů. Opravdu se jedná o pokračování úspěšné české adventury Memento Mori 2, kterého bysme se měli dočkat nejdříve koncem letošního roku. Hra příběhově naváže na svého předchůdce, kdy jsou ústřední postavy, Lara a Max povoláni z […]

9. 5. 2011    

Po tajemných snímcích, jež se objevily na facebook stránce Centauri Production jsme se dnes dočkali konečného odhalení a ukončení dohadů. Opravdu se jedná o pokračování úspěšné české adventury Memento Mori 2, kterého bysme se měli dočkat nejdříve koncem letošního roku.

Hra příběhově naváže na svého předchůdce, kdy jsou ústřední postavy, Lara a Max povoláni z líbánek aby asistovali u krádeže vzácného předmětu z tamnějšího muzea. Bohužel po krátkém sledu událostí se zloděj zřítí na dno útesu a Max zmizí. Po jeho prohlášení za mrtvého se rozbíhá další kolo událostí, kdy se zničená Lara zoufale snaží Maxe najít a hlavně dokázat, že žije.

Dle tiskové zprávy se ve hře podíváme až do 50 lokací a čeká nás nový engine s propracovanou mimikou i atmosférou. Celkový počet hratelných postav se přitom vyšplhá na tři (Lara, Max a neznámá žena). Dalších informací se nejspíše dočkáme až na červnové E3.