Zavřít reklamu

Předposlední epizoda The Walking Dead dorazí v lednu

The Walking Dead konečně míří do velkého finále.

10. 12. 2018     Zdroj

Už to vypadalo, že poslední řada The Walking Dead: The Game skončí bez konce. Fanoušci byli zdrceni z podivných prohlášení studia Telltale. To se ocitlo v insolvenci a odmítalo již dokončit sérii na které se nejvíce proslavilo a na její konec čekaly miliony fandů. Nakonec bylo rozhodnuto, že poslední dvě epizody dokončí studio Skybound Games, které patří autorovi komiksů, Robertu Kirkmanovi.

Příběh Clementine již brzy skončí

Ačkoliv se studio omlouvá fanouškům, že předposlední epizoda vyjde až v příštím roce, tak se rozhodně není za co stydět. Odvedla se poměrně rychlá práce a už brzy se tak budou moci hráči ponořit do dalších dobrodružství Clementine.

Více než 6 let starý příběh se tak pomaličku uzavírá a Clementine čekají ještě velká rozhodnutí. Hráči jsou ujišťováni, že tato epizoda připraví vše na velký závěr, který dorazí následně poté. Konkrétně 15. ledna vyjde předposlední epizoda s názvem Broken Toys. Její původní datum bylo 6. listopadu, než došlo ke krachu studia. Vydání je v plánu pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.