Zavřít reklamu

Předplatné Xbox Game Pass míří na počítače

Milovníci Game Passu z Xboxu, začněte jásat. Tato služba na bázi předplatného totiž míří i na počítače s Windows. Za měsíční poplatek si tak užijete nálož skvělých her, které se navíc budou postupem času obměňovat, díky čemuž se rozhodně nebudete nudit.  Xbox Game Pass na počítačích bude hned od začátku nabízet na 100 her těch […]

30. 5. 2019     Zdroj

Xbox Game Pass

Milovníci Game Passu z Xboxu, začněte jásat. Tato služba na bázi předplatného totiž míří i na počítače s Windows. Za měsíční poplatek si tak užijete nálož skvělých her, které se navíc budou postupem času obměňovat, díky čemuž se rozhodně nebudete nudit. 

Xbox Game Pass na počítačích bude hned od začátku nabízet na 100 her těch nejlepších světových studií jako Bethesda či SEGA. Stejně jako na Xboxu zaplatíme za novinku 259 korun, přičemž první měsíc můžete mít předplatné jen za 10 % klasické ceny a to v případě, že se jedná o vaše první předplacení této služby. Počítačová verze je tedy na chlup stejná s tou Xboxovou. 

Zajímavým tahem je i zpřístupnění některých exkluzivních titulů z různých herních knihoven typu Steam. Do budoucna se pak nedá vyloučit dokonce ani spolupráce s Epic Storem, kterému se nyní skvěle daří některé herní pecky stahovat pod svá křídla. Díky předplatnému byste si je však mohli zahrát i bez nutnosti koupit si je. 

Další spousty informací o novince bychom se měli dočkat na E3, konkrétně na prezentaci Xboxu, která bývá každoročně skutečně zajímavá. Snad se tedy bude i této službě dařit a hráči si ji oblíbí, jako tomu je v případě její kolegyně z Xboxu. To vše však ukáže až čas.