Zavřít reklamu

Před instalací Battlefieldu 3 si raději promažte disk

Jedna z posledních krátkých novinek před recenzí Battlefieldu 3 se bude týkat velikosti instalace na disk. Pokud totiž budete jako hráči na Xbox360 chtít mít stejné textury (=vysoké rozlišení) jako na PS3 a PC, budete muset zvolit jejich dodatečnou instalaci na vás pevný disk v konzoli. Jak už jsme psali dříve, tak hra se k […]

21. 10. 2011    

Jedna z posledních krátkých novinek před recenzí Battlefieldu 3 se bude týkat velikosti instalace na disk. Pokud totiž budete jako hráči na Xbox360 chtít mít stejné textury (=vysoké rozlišení) jako na PS3 a PC, budete muset zvolit jejich dodatečnou instalaci na vás pevný disk v konzoli.

Jak už jsme psali dříve, tak hra se k Xboxovým hráčům dostane na dvou discích, přičemž instalačka „lepších textur“ bude právě na tom druhém. Pokud nemáte váš Xbox osazený pevným diskem, připravte se na hru s texturami v normálním rozlišení, srovnání bohužel nemáme, ale v 720p je zkrátka všechno lepší. Streamovat lepší textury rovnou z disku tak asi nebude možné, kdo by si ale v dnešní době kupoval konzoli bez úložného prostoru, že? Instalace samotné hry bude na PC zabírat okolo 20Gb místa, takže podobný prostor radím udělat i konzolovým hráčům.