Zavřít reklamu

Pracuje studio Insomniac na Marvel’s Spider-Man 2?

Studio Insomniac nepřímo potvrzuje, že už pracuje na dalším díle hry Marvel’s Spider-Man.

18. 9. 2018     Zdroj

Spider

Zatím je zřejmě brzy, aby nám studio Insomniac Games potvrdilo, zda pracuje na dalším Marvel’s Spider-Man. To však nahrává různým spekulacím a dohadům. A o to přesně studiu jde. Prozradil to Bryan Intihar v rozhovoru pro IGN. Ten měl u Spider-Mana roli režiséra.

Marvel’s Spider-Man by se mohl dočkat pokračování

Intihar řekl, že se těší ve studiu na to, až začnou fanoušci aktivně spekulovat na dalším dílem a budou hledat vodítka, která by je k tomu měla navést. Dle jeho slov je zřejmě nenajdeme v hlavní hře, ale měla by napovědět trojice chystaných DLC. Zatím víme, že první z nich se zaměří na Black Cat. Sám řekl, že aktuálně nemůže potvrdit, zda práce na druhém dějství již začaly či nikoliv.

Co se týče prvního DLC s Black Cat, máme se těšit na zcela nový přístup mezi postavami Spider-Mana a Black Cat. Dojde k zajímavým zvratům a nečekaným situacím. Důležitá je však informace, že další dvě DLC budou oznámena až později, co se týče jejich obsahu. Je tedy možné, že se dočkáme v nich přímo nějaké návaznosti na další díl.

Aktuální prioritou ve hře je pro autory mód New Game Plus, který zatím hráčům chybí. Nebylo zatím potvrzeno, kdy se jej dočkáme, ale měla by to být otázka dní.