Zavřít reklamu

Práce na herní adaptaci Avatara stále pokračují

Herní avatar se blíží!

13. 2. 2020     Zdroj

Jestli se o nějakém filmu v minulých letech mluvilo skutečně hojně, byl to bezesporu Avatar z dílny fenomenálního Jamese Camerona. O to víc je zarážející, že jsme se na toto téma nedočkali téměř žádných počítačových či konzolových her. Ubisoft sice v minulosti potvrdil, že na jednom “avatařím” titulu pracuje, nicméně od té doby bylo ticho po pěšině – tedy až doposud. 

Před pár dny se v New Yorku chlubil Ubisoft novým vylepšením pro The Division 2, který se těší od svého vydání obří popularitě. rávě této akce využili novináři, kteří se rozhodli vyzpovídat některé přední představitele Ubisoftu mimo jiné i skrze “avataří” hru. A právě tu jeden z nich potvrdil. 

K potvrzení vývoje se odhodlal konkrétně producent Ubisoftu Jesper Karabanov, který nechodil kolem horké kaše a na otázku, zda je hra Avatar ve vývoji, odpověděl, že ano. Další detaily nicméně prozradit nemohl, jelikož zatím hra podléhá režimu utajení. Nezbývá tedy než doufat, že k odhalení hry dojde v brzké době. Zda tomu tak bude či nikoliv je však v tuto chvíli ve hvězdách.