Zavřít reklamu

Powerbeats Pro můžete nyní získat na Alze s parádní slevou

Komerční sdělení

21. 5. 2020    

Hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka, která velmi dobře hrají, disponují vynikající výdrží baterie, odolají i troše potu a vody a navrch vám jen tak nevypadnou z uší? Řešením jsou Powerbeats Pro od společnosti Beats, která si svou premiéru odbyla zhruba před rokem. Ta se totiž všemi výše zmíněnými vlastnostmi pyšní, navíc dokonale spolupracují s Apple produkty a co je nejlepší – lze je nyní na Alze sehnat za vynikající cenu.

Powerbeats Pro se pyšní tvarovatelnými držáky přes uši a špunty, díky čemuž si můžete být jistí tím, že vám z nich zaručeně nevypadnou. Jejich konektivitu zajišťuje Bluetooth, skrze který je snadno připojíte jak k iPhonu, tak k Apple Watch, Macu, iPadu, ale třeba i telefonu s androidem či počítači s Windows. Sluchátka se pyšní odolností podle normy IPX4, nabízí ale také bleskurychlé párování s Apple produkty, velmi kvalitní zvuk a mikrofon a nabíjecí pouzdro, díky kterému jste schopni se dostat na 24 hodin poslechu. Na jedno nabití pak sluchátka vydrží přímených 9 hodin.

Běžná cena sluchátek Powerbeats Pro, která jsou dostupná celkem ve čtyřech barevných variantách, je 6699 korun. Díky 20% slevě v obchodě Alza.cz vás však nyní vyjdou na velmi příjemných 5390 korun s tím, že si je můžete za příplatek připojistit či si u nich prodloužit záruku. Ale pozor. Bohužel nevíme, jak dlouho bude tato akce trvat. Pokud nad nimi tedy přemýšlíte, preventivně příliš dlouho nevyčkávejte.