Zavřít reklamu

Povyšte na chytrou domácnost s Niceboy ION. Veškeré produkty nyní pořídíte s 20% slevou

Komerční sdělení

28. 3. 2022    

Fenomén chytré domácnosti se v posledních letech významně rozšiřuje. Zatímco kdysi se jednalo spíše jen o chytré osvětlení či zásuvky, dnes už jsou k dostání i robotické vysavače, zubní kartáčky a řada dalších produktů. V jádru je přitom spojuje poměrně zásadní vlastnost. Jednoduchost. S chytrou domácností totiž můžete pouhým kliknutím odstartovat například úklid domácnosti, nebo si nastavit časové plány pro automatické zapnutí a vypnutí osvětlení.

Z počátku byly jednotlivé produkty spadající pod koncept chytré domácnosti poměrně drahé a ne každý si je mohl dovolit. Od těchto časů už naštěstí uplynulo několik let, během kterých na trh zavítal populární výrobce reproduktorů, sluchátek a hodinek Niceboy, který se svou řadou Niceboy ION bourá dosavadní hranice. Nabízí totiž chytrou domácnost za skvělé ceny, které jsou dostupné prakticky pro každého. Nyní si navíc můžete veškeré pomocníky z této řady pořídit s úžasnou 20% slevou!

Uklízejte domácnost chytře

Momentálně se mezi nejoblíbenější produkty z řady Niceboy ION řadí robotické vysavače. Ty jsou k dostání již od necelých 4 tisíc korun a výrazně vám dokážou pomoct s úklidem celé domácnosti, aniž byste s touto nemilou činností museli jakkoliv ztrácet čas. Významné popularitě se těší ION Charles i7. Ten si mimo klasického vysávání dokonce poradí i s vytíráním podlahy, v čemž mu pomáhá inteligentní systém dávkování vody AQUA Direct. Nechybí ani laserově přesný navigační systém. Tím nejlepším ale samozřejmě zůstává možnost ovládat celý úklid přímo z mobilu, kde už jen stačí navolit potřebné údaje a robot se o zbytek postará za vás.

Proč ale vůbec pro každý úklid brát telefon do rukou? Ani tohle není teoreticky povinností, jelikož si lze v appce nastavit časové plány pro uklízení, během kterých bude ION Charles automaticky vysávat i vytírat celý byt. Zároveň se jedná o perfektní řešení pro milovníky domácích zvířátek, kteří se častokrát potýkají s nutným úklidem zvířecích chlupů- Tento model totiž disponuje speciálním designem spirálového kartáče Animal Brush, díky čemuž si hravě poradí s úklidem chuchvalců chlupů, šlápot a dalšími nečistotami.

Usnadněte si život

Jak už jsme zmínili v úvodu, chytrá domácnost se rozrostla do nevídaných rozměrů. V nabídce Niceboy ION proto najdete řadu dalších parádních produktů, které vám mohou nesmírně usnadnit každodenní život. K dostání jsou například žárovky nejrůznějších druhů, kdy si můžete vybrat mezi barevnými RGB nebo bílými variantami. Svítivost, barvu či časové plány lze samozřejmě nastavovat v rámci již zmiňované aplikace. Z hlediska zdraví pak jistojistě zaujmout chytré zubní kartáčky a osobní váhy, které mohou analyzovat vaše návyky a pomoct vám s jejich zlepšením.

U toho to ani zdaleka nekončí. K dostání je totiž i chytrá rychlovarná konvice ION SmartKettle v bílém nerezovém provedení, která nabízí 5 teplotních režimu a dokáže udržet vodu v požadované teplotě po dobu až šesti hodin. Opět ji lze samozřejmě zautomatizovat, respektive nechat vodu uvařit přes mobil, případně si také nastavit, aby k tomu došlo automaticky se zazněním budíku. Posledním produktem, který v rámci chytré domácnosti Niceboy ION najdeme, je chytrá zásuvka ION SmartPlug. Ta doslova nabízí spoustu muziky za málo peněz, jelikož ji lze využít pro kontrolu připojených spotřebičů. Ani v tomto případě samozřejmě neschází podpora ovládání prostřednictvím chytrého telefonu. Pochopitelně neschází ani nutné bezpečnostní prvky.

Nyní s 20% slevou!

Aby toho nebylo málo, v rámci současné kampaně si produkty Niceboy ION můžete pořídit s parádní 20% slevou! V takovém případě stačí v košíku zadat slevový kód ve znění UKLID20, díky čemuž se výsledná cena automaticky sníží. Má to však své podmínky. Akce platí do 30. dubna 2022 a vztahuje se na všechny kousky spadající pod chytrou domácnost Niceboy.

Komentáře nejsou povoleny.