Zavřít reklamu

Potvrzeno Dragon Age 4. Vydání je však velkou neznámou

Zprvu pochybné informace se ukázaly jako skutečné. Titul Dragon Age 4 je v přípravě.

7. 12. 2018     Zdroj

Poslední dny zkrátka patřili TGA a novým oznámením. Stále se hovořilo o různých titulech, které nás nejspíše čekají. Jednou z méně pravděpodobných variant bylo oznámení nového Dragon Age. Náznaky totiž rovnou potvrzovali, že pokud na TGA bude, tak nemáme čekat nic bližšího. Vše se ale nakonec potvrdilo a titul skutečně byl představen. Co tedy víme?

Dragon Age 4? Ale kdy se jej dočkáme?

Inu moc toho není, ale i z toho mála si pojďme udělat hrubou představu. Pochopitelně za titulem stojí studio Bioware. Není v tuhle chvíli jasné, zda půjde přímo o Dragon Age 4 nebo hra dostane jiný název, jako tomu bylo u Dragon Age: Inquisition. Zatím víme, že se vrátí postava Solase z předešlého dobrodružství, tedy určitá návaznost zde rozhodně bude.

Mark Darrah ze studia to komentoval takto: „Jsme potěšeni, že můžeme konečně potvrdit existenci tohoto projektu. Nemůžeme vám ale prozradit žádné detaily krom toho, že budujeme nový tým kolem jádra veteránů Dragon Age. S některými jsme spolupracovali na Dragon Age, Jade Empire a Baldur’s Gate.“

Předně je třeba říci, že titul je teprve na začátku vývoje. Znamená to, že studio má hrubou představu o tom, jaký bude, ale aktivně se na něm teprve začíná pracovat. Dle všeho chce studio navázat na to nejlepší ze série, tak že by se rádi vrátili k epickému příběhu, volbám a romantice. Potvrzeno to nebylo, ale kolují informace, že vydání proběhne nejdříve za tři roky.