Zavřít reklamu

Potvrzení českých týmů do FIFA 19. Olomouc s Jabloncem nedorazí

Fotbalový titul FIFA 19 nabídne tři české zástupce z řad prvoligových týmů.

29. 8. 2018     Zdroj

Před devíti dny jsme informovali o tom, že se do hry FIFA 19 dostanou také plně licencované české týmy. Nyní už víme, které to oficiálně budou. Pojďme se tedy podívat, kdo se nakonec finálně do letošního ročníku dostane.

FIFA 19 nabídne tři české zástupce mezi kluby

FIFA 19 přinese spoustu nových licencí v rámci evropských lig a Česká republika zde bude mít své zástupce. Nedočkáme se zatím kompletní ligy, ale vybraných celků. Dle očekávání je to třetice nejprestižnějších českých klubů. Dočkáme se tak pražské Slavie, pražské Sparty a plzeňské Viktorie.

Mluvčí pražského klubu Slavia, Michal Býček to komentuje takto: „Jsme ohromně rádi, že se nám s EA Sports povedlo uzavřít tříletý kontrakt a Slavia tak bude součástí světové jedničky na poli fotbalových her. Věříme, že fanoušci to ocení a Slavii provedou úspěšně letošní sezonou Evropské ligy i na počítači nebo herní konzoli.“

S komentářem se přidal i Michal Hanzlík, jako tiskový mluvčí Viktorie Plzeň: „Jsme velmi rádi, že se v této hře objevujeme. Je to pro náš klub velmi prestižní záležitost a vnímáme to jako skvělou věc pro naše fanoušky. Jako klub, který bude letos hrát základní skupinu Champions League, se zařazujeme do elitní společnosti i v rámci populární hry. Se společností EA Sports jsme v posledních týdnech úzce spolupracovali na našem začlenění, na podobě hráčů, dresů a všech detailech.“

Spekulovaná Sigma Olomouc ani Jablonec se do hry nedostanou. Musíme si tak počkat do dalšího ročníku. Šance tu je i pro kompletní 1. ligu.