Zavřít reklamu

Posel Smrti 3 vyjde koncem března

Společnost TopCD, výhradní distributor Posla smrti 3 pro ČR a SR dnes společně s počtem plánovaných kusů pro náš trh odhalila i datum vydání hry. Posel Smrti 3 (v originále Black Mirror 3) se na pulty obchodů dostane již 31. března a to hned ve třech edicích. Standardní verze (1000 ks) bude stát 599 Kč […]

8. 3. 2011    

Společnost TopCD, výhradní distributor Posla smrti 3 pro ČR a SR dnes společně s počtem plánovaných kusů pro náš trh odhalila i datum vydání hry.

Posel Smrti 3 (v originále Black Mirror 3) se na pulty obchodů dostane již 31. března a to hned ve třech edicích. Standardní verze (1000 ks) bude stát 599 Kč a naleznete v ní pouze instalační DVD s manuálem. Trilogii Posel Smrti (700 ks), jež obsáhne všechny tři díly série dostanete za příjemných 799 Kč. Pro nejvěrnější fanoušky TopCD připravilo omezenou třísetkusovou sběratelskou edici za 999 Kč a naleznete v ní všechny tři díly série, český manuál, soundtrack na CD, knihu artworků, plakát, odznak, klíčenku, pohlednice a čtyři digitální balíčky.

Jak jste si mohli spočítat. Společnost TopCD pro český a slovenský trh připravila pouze dva tisíce kusů hry, což bohužel jasně poukazuje na jeho malou velikost.