Zavřít reklamu

Pokračování napínavé antologie The Dark Pictures: Little Hope dorazí již 30. října

Chcete se bát a užít si další filmový horor? Adventura The Dark Pictures: Little Hope na naše dveře zaklepe již 30. října. Jaký temný příběh nás čeká tentokrát?

9. 7. 2020     Zdroj

The Dark Pictures Little Hope

Je to teprve pár let, co světlo světa spatřila filmová adventura The Dark Pictures: Man of Medan, která reprezentovala první díl této hororové antologie. Hra se výrazně inspirovala u takových klenotů jako je Until Dawn, kde ovládáte několik hrdinů, jejich příběhy se odvíjí dle vašich voleb a snadno se vám může stát, že ani jedna postava nakonec nepřežije. A není divu, za hrou totiž stojí vývojáři ze Supermassive Games, které má zmíněnou exkluzivitu pro PlayStation 4 na svědomí. Ačkoliv se nejedná o nový formát, hráči si antologii The Dark Pictures oblíbili a byla jen otázka času, než na naše obrazovky zamíří další díl. A jak to tak vypadá, nebudeme muset čekat dlouho, jelikož nový díl s podtitulem Little Hope dorazí již 30. října.

Stejně jako v případě předchůdce, i The Dark Pictures: Little Hope bude spoléhat zejména na filmové scény a pěkně napínavý příběh, který vám připomene slavné thrillery ze stříbrného plátna. Jak moc bude příběh odkazovat na první díl je zatím záhadou, ale podle tvůrců se máme dočkat zcela nové mytologie, dosud neprobádaných legend a nepochybně i temného zla, které na nás bude číhat. Chybět nebude ani několik módů a kromě samotné kampaně se můžeme těšit i na sdílený online příběh, kde můžete hru dohrát po boku dalšího hráče a navzájem si střihnout role za rozdílené hrdiny. Příjemným překvapením je pak kooperace až o 5 lidech, která však bude spoléhat spíše na akčnější hratelnost a dynamičtější postup. Konec konců, podíváme se do mlhou zahaleného městečka Little Hope, kde uvízne skupina 4 vysokoškolských studentů a jejich profesora. Něco však nesedí a bude na vás, abyste se s brutálním tajemstvím nějak popasovali. Tak či onak, detaily se dozvíme až 30. října, kdy hra dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One.