Zavřít reklamu

Podle Sony přinese PlayStation 5 nové a unikátní zážitky

PlayStation 5 má nabídnout doslova unikátní zážitky.

1. 6. 2020     Zdroj

sony playstation 5

Už nějakou dobu víme, že letos na podzim se na trh dostane konzole PlayStation 5. Jim Ryan a Sony do ní vkládají velké naděje. A aby také ne, když PlayStation 4 prodal přes 110 milionů kusů a následující generace se mu pokusí přiblížit. Ředitel Sony Interactive Entertainment je nadšený z toho, že nám firma konečně ukáže, na čem celé roky pracovali. Už ve čtvrtek ve 22 hodin bude speciální stream, který ukáže první hry a snad i samotnou konzoli. Jim Ryan k PlayStation 5 říká:

„Vždycky jsme říkali, že věříme v ideu generací. Věříme, že když procházíte náročným vývojem next-gen konzole, mělo by to s sebou přinést i možnosti nebo benefity, které na té předchozí nejsou. A podle našeho pohledu by měli vyvíjet hry, které naplno využijí jejich potenciál.“

Sony se hodlá držet své standardní strategie, tedy vydávat konzole po generacích. Uvidíme, co si na nás tedy Sony nachystala. Už ve čtvrtek po 22 hodině budou představeny první PlayStation 5 hry. Celá akce by měla trvat zhruba hodinu. Společnost Sony oznámila, že se čtvrteční akce odkládá. Více informací můžete najít v našem článku níže.