Zavřít reklamu

Podívejte se na trailer k novému DLC pro Kingdom Come: Deliverance

Pokud jste si stejně jako já zamilovali českou hru Kingdom Come: Deliverance, máte zřejmě ve svých kalendářích či diářích zakroužkované datum 5. února. Právě v tento den totiž se totiž Jindrovo dobrodružství rozšíří o další zajímavou příběhovou linku a to díky DLC Band of Bastards. Jak už samotný název DLC napovídá, budeme mít co do […]

23. 1. 2019    

Pokud jste si stejně jako já zamilovali českou hru Kingdom Come: Deliverance, máte zřejmě ve svých kalendářích či diářích zakroužkované datum 5. února. Právě v tento den totiž se totiž Jindrovo dobrodružství rozšíří o další zajímavou příběhovou linku a to díky DLC Band of Bastards.

Jak už samotný název DLC napovídá, budeme mít co do činění s „bandou bastardů“, které jinak než ostrým mečem či jinou zbraní nedomluvíte. Nové DLC bude totiž zaměřeno primárně souboje a to jak 1v1, tak i na hromadné. Na rozdíl od hlavní hry byste se z nich však jen tak neměli vyvléct. Pokud tedy ostřím meče zrovna příliš kvalitně nevládnete, dobře si nákup DLC rozmyslete. Mohli byste se při něm totiž prvních pár hodin pěkně trápit. Na druhou stranu, tréninkem se vaše šermířské schopnosti zlepší a i samotná hra pak dostane díky jisté ruce zcela nový náboj.

Doufejme, že se partě okolo Dana Vávry podařilo DLC doladit skutečně do nejmenšího detailu a neobjeví se v něm příliš mnoho bugů. Právě ty jsou totiž i téměř rok po vydání hry relativně velkým strašákem, se kterým se alespoň párkrát za hru setká snad každý z nás.