Zavřít reklamu

Podívejte se na prezentaci z dílny Devolver. Akce Direct proběhne již 11. července

Studio Devolver Digital na E3 vždy předvedlo pořádnou show. Tentokrát si kluci střihnou satirickou podívanou na streamu Devolver Direct.

2. 7. 2020     Zdroj

devolver digital

Co si budeme povídat, konference Devolver Digital, která se stala nedílnou součástí E3 před několika lety, byla popravdě tím nejlepším a nejvtipnějším co bylo na veletrhu k vidění. Vývojáři z tohoto ambiciózního studia si ze sebe totiž neváhali čas od času udělat pořádnou srandu, během své prezentace se konstantně strefovali do ostatních studií a často oznamovali neméně pofidérní a zvláštní hry. Bohužel z tohoto psího kousku ale letos sešlo, což řadu fanoušků a cyniků jistě zklamalo. Nemusíte se ale bát, Devolver Digital na Twitteru oznámilo speciální akci Devolver Direct, kde předvede svá nejlepší díla a obohatí herní scénu a pořádnou dávku satiry.

Stejně jako loni, i letos se vývojáři naprosto vykašlali na nějaké korporátní řeči a prostoduchý marketing. Nechají za sebe mluvit činy a jak to tak vypadá, můžeme se nejspíše opět těšit na spektakulární podívanou. Studio Devolver si navíc pro hráče připravilo jednu neoznámenou pecku a především podrobnější informace o chystaném Carrion a Disc Room. Co přesně můžeme ještě čekat je zatím záhadou, ale nebudeme muset tápat dlouho. Akce Devolver Direct totiž proběhne již 11. července od 21 hodin našeho času. Pokud tedy milujete cynický humor, nedáte dopustit na tragikomedii a nevadí vám zvýšená frekvence sarkasmu, nalaďte si příští sobotu stream.