Zavřít reklamu

Podívejte se na nový trailer k remaku Resident Evil 3

Herní série Resident Evil je bezesporu jednou z nejslavnějších hororových sérií všech dob. Na svém kontě má již celou řadu dílů, které baví miliony hráčů po celém světě. Capcom, který za Resident Evilem, si je této skutečnosti samozřejmě velmi dobře vědom a proto se rozhodl nedávno oprášit ikonický druhý díl. Ten si hráči oblíbili natolik, […]

20. 1. 2020    

Herní série Resident Evil je bezesporu jednou z nejslavnějších hororových sérií všech dob. Na svém kontě má již celou řadu dílů, které baví miliony hráčů po celém světě. Capcom, který za Resident Evilem, si je této skutečnosti samozřejmě velmi dobře vědom a proto se rozhodl nedávno oprášit ikonický druhý díl. Ten si hráči oblíbili natolik, že nyní příchází na řadu díl třetí – respektive jeho remaster. 

O remasteru třetího dílu Resident Evila se ještě nedávno jen spekulovalo. Vývojáři však tyto spekulace před pár týdny rázně utly ohlášením hry a ukázkou prvních trailerů. A právě na ty nyní navázali trailerem dalším a nutno podotknout, že ten stojí skutečně za to. Zachycuje totiž ztělesněné zlo v celé jeho kráse. Pokud jste tedy fanoušky této herní série i vy, zakroužkujte si do kalendáře 3. duben. Přesně v tento den totiž hra dorazí na pulty obchodů.