Zavřít reklamu

Podívejte se na motorku, na které budete moci jezdit v Cyberpunku 2077

Cyberpunk 2077 je bezesporu jednou z nejočekávanějších her posledních let. Přestože se jej dočkáme až na začátku příštího roku, vývojáři z CD Projekt RED nás zásobují vcelku slušným množstvím nejrůznějších informací a fotek, které nám mají čekání zpříjemnit. S jednou parádní fotkou se pochlubili na Twitteru i nyní.  Mysleli jste si, že Cyberpunk bude patřit […]

24. 7. 2019    

Cyberpunk

Cyberpunk 2077 je bezesporu jednou z nejočekávanějších her posledních let. Přestože se jej dočkáme až na začátku příštího roku, vývojáři z CD Projekt RED nás zásobují vcelku slušným množstvím nejrůznějších informací a fotek, které nám mají čekání zpříjemnit. S jednou parádní fotkou se pochlubili na Twitteru i nyní. 

Mysleli jste si, že Cyberpunk bude patřit jen sci-fi autům? Chyba lávky! Podle nového tweetu se totiž můžete těšit i na motorky a to skutečně parádní. Podpe popisku by se mělo jednat o model Yaiba Kusanagi a je velmi pravděpodobné, že bude vaším osobním strojem. Pokud to tak bude, budete si jí moci stejně jako Klepnu v Zaklínači přivolávat na dálku. Autonomní technologie totiž nejsou v Cyberpunku 2077 ničím vyjímečným.