Zavřít reklamu

Podívejte se na gameplay záběry z DLC The Tengu’s Disciple pro Nioh 2

Nioh 2 DLC The Tengu’s Principle pomalu klepe na dveře a představuje se v nových gameplay ukázkách, kde nám dává nahlédnout po pokličku nových lokací a zajímavých bossů. Těšíte se?

30. 7. 2020     Zdroj

Povedená souls-like série Nioh se sice stala modlou takřka všech milovníků Dark Souls, nicméně se mainstreamem zkrátka nestala a zůstala dominantou spíše věrných masochistů, kteří se za doprovodu nespočtu smrtí ukájí myšlenkou na co nejtěžší hratelnost. Přesto se jedná o vynikající titul s propracovanými RPG prvky a především věrně zpracovanou mytologií Japonska, který si oblíbily miliony hráčů po celém světě, a byť v prodejích přímo neexceloval, své místo v žánru si jistě zaslouží. Právě proto se vývojáři pochlubili i s DLC The Tengu’s Disciple, které vychází již dnes. Dosud však nebylo jasné, co vše se v rozšíření objeví. To naštěstí odhaluje nejnovější ukázku, která nabízí i pohled na gameplay záběry.

Nejnovější záběry byly ukázány a prezentovány ve speciálním livestreamu určeném především japonskému publiku, nicméně to nic nemění na tom, že trailer představil dlouho očekávané nové herní mechaniky a prvky, po nichž fanoušci volali již dlouho. Studio Team Ninja zároveň plánuje dvě další podobná DLC, která doplní nejen příběh, ale obohatí hru i o další úrovně a zajímavé lokace. Jedinou otázkou je tak datum vydání, s nímž se vývojáři ještě nepochlubili. Tak či onak se máme rozhodně na co těšit a na gameplay záběry se doporučujeme podívat, jelikož dokonale zachycují to, co nás za pár měsíců čeká.