Zavřít reklamu

Podívejte se na box art chystaného Halo Infinite

Dlouho očekávané Halo Infinite z dílny 343 Industries pomalu klepe na dveře a s ním i podrobnosti o hře. Co prozradil nový box art?

23. 7. 2020     Zdroj

Halo

Neexistuje snad žádný fanoušek Xboxu, která by s nadějí nevyhlížel chystané pokračování legendární série Halo s podtitulem Infinite. Ačkoliv nás vývojáři ukojili alespoň kolekcí Halo: Master Chief, která nabídla pěknou dávku nostalgie, zejména pak pro starší hráče, příznivci stále doufali, že si studio 343 Industries pospíší a oznámí podrobnosti o novém dílu co nejdříve. A jak vývojáři slibovali, tak se také stalo. Tedy, prozatím nás čeká pouze ukázka nového box artu, která se bude skvět na krabičce se hrou, ale dnešní příslib plnohodnotného oznámení je na spadnutí. Během konference Xbox Showcase se má totiž Microsoft pochlubit nejen s ukázkou ze samotné hry, ale i detaily, které budou nejspíše pěkně výživné.

Podle známého insidera Klobrille, který je v Halo komunitě poměrně renomovanou osobností, nám navíc box art nastiňuje to, co bychom se mohli zanedlouho dozvědět. Master Chiefova levá ruka totiž obsahuje jakýsi mechanismus, který mu umožňuje využívat speciální hák. V helmě se tomuto legendárnímu hrdinovi navíc odráží jeden z úhlavních nepřátel, kterým je s největší pravděpodobností The Banished. Tak či onak, zatím se jedná o pouhé spekulace na podrobnosti si budeme moci počkat do 18 hodin našeho času.