Zavřít reklamu

Podívejte se, co vše vám umožní oblek Javelin v chystaném Anthemu

Anthem, na kterém vývojáře z BioWare intenzivně pracují, vypadá alespoň dle dostupných videí opravdu parádně. Lví podíl na tom mají i líbivá brnění hlavních hrdinů, která budou hrát ve hře důležitou roli, jelikož umožňují spoustu zajímavých schopnosti od podpory boje až po letecké kreace. Co vše ale vlastně Javeliny, jak se tyto obleky nazývají dokáží? […]

1. 11. 2018    

Anthem, na kterém vývojáře z BioWare intenzivně pracují, vypadá alespoň dle dostupných videí opravdu parádně. Lví podíl na tom mají i líbivá brnění hlavních hrdinů, která budou hrát ve hře důležitou roli, jelikož umožňují spoustu zajímavých schopnosti od podpory boje až po letecké kreace. Co vše ale vlastně Javeliny, jak se tyto obleky nazývají dokáží?

Na tuto otázku odpovídá nové video, které všechny schopnosti Javelinu odhaluje. Těšit se můžeme jak na obrovskou sílu, která z vás udělá tank, tak i styl boje, který by slušel kdejakému hbitému ninjovi. Javeliny toho zkrátka nabízí opravdu spoustu a bude jen na vás, jak je využijete.

Byla by však chyba myslet si, že se jedná o vychytávku zcela bezúdržbovou. Už nyní totiž víme, že budou Javeliny ovlivňovány okolním prostředím a například při dlouhém letu se budou přehřívat. Nezbude vám tak nic jiného, než s nimi zaletět pod vodu a pořádně je ochladit. To vše a ještě mnohem víc si však vyzkoušíme až 22. února 2019, kdy hra oficiálně vychází.