Zavřít reklamu

PlayStation upgradoval svou mobilní aplikaci

Pocity z nové aktualizace aplikace PlayStation pro mobily.

8. 11. 2017    

Včera vyšla aktualizace aplikace PlayStation pro mobilní telefony, konkrétně pro Android a iOS, Windows Phone je stále mimo hru. Můžeme mluvit o upgradu, ten je však pouze vizuální.

Doufal jsem ve sjednocení aplikací PS Messages, PS Communities a PS aplikace samotné. To se ovšem nekoná, po mnou nepochopeném rozdělení na více aplikací jsme se stále sjednocení nedočkali, škoda. V praxi to znamená, že pokud vidíte svého kamaráda online, chcete se s ním domluvit pomocí zprávy, tak Vás to přehodí do jiné aplikace, popřípadě odkáže rovnou na internetový obchod, což je při nejmenším otravné. Trochu rozpačité je, že chybí čeština, přičemž v samostatné aplikaci pro zprávy ji najdeme.

Celkově však aktualizace aplikaci prospěla. Vzhledově působí velice čistě a dle mého názoru i přehledně. Zrychlila se odezva a celkové načítání. Nalezneme zde i nový vzhled našeho profilu a zpřehledněnou zeď novinek. Novému designu dominuje PS tlačítko, to rozbaluje menu, přes které se dostaneme do své sbírky trofejí či na PS Store.

Níže ukázka z aktualizace. A jak se líbí nový vzhled Vám?