Zavřít reklamu

PlayStation se letos představí Evropě ve velkém!

Sony si letos připravilo velkou akci i pro evropské publikum.

21. 10. 2017    

Již na konci října čeká PlayStation největší evropská akce roku. Konkrétně se jedná o akci Paris Games Week 2017, kde bude mít Sony hlavní slovo. Sony se před samotným PlayStation Experience, které se koná v první polovině prosince, rozhodlo, že uspořádá velkou akci i na evropské půdě. Ačkoliv se PS představil letos v Kolíně na Gamescomu, nešlo o nic jiného, než o střídmou ukázku již oznámených titulů. V Paříži to bude však o něčem úplně jiném, čeká nás velká konference s mnoha novými informacemi a hrami.

 Velká oznámení

Sony již dříve avizovalo, že se na pařížské akci dočkáme velkých oznámení. S touto informací přichází i spousta otázek. Že by si na nás připravili zcela novou značku, potažmo herní sérii? Nebo nás čekají oznámení dalších dílů již pevně zakotvených exkluzivit? To se dozvíme již velice brzy.

Virtuální realita

Velká část samotné konference bude jistě patřit i VR titulům. Sony jich chce, do konce roku a prvního čtvrtletí 2018, vydat až 60. Z toho je zřejmé, že jich pár určitě uvidíme. Kompletní seznam nových titulů pro headset PSVR najdete ZDE.

Nové informace!?

Moře natěšených hráčů by jistě potěšily informace o The Last of Us: Part II, Red Dead Redemption 2, Days Gone, Detroit: Become Human, novém God of War či Spider-Manovi. Nechme se překvapit, co ze jmenovaných her uvidíme v Paříží a co až v Anaheimu. Jistě nás nemine ani možná už poslední trailer na DLC pro Horizon Zero Dawn.

 

Paris Games Week v čele se Sony startuje už 30. října od 17 hodin. Budeme Vám přinášet čerstvé informace. Sami jsme zvědaví, co PlayStation vytasí z rukávu. Níže ještě oficiální plakát k události.