Zavřít reklamu

Playstation Plus je v červnu nabitý. Nabízí dvě skvělé střílečky od EA a Activisionu

Do PlayStation Plus se přidává Star Wars Battlefront II a Call of Duty: WWII.

29. 5. 2020     Zdroj

Star

Společnost Sony vytáhla v červnu velké kalibry a do předplatného PlayStation Plus připravila hned dvě povedené střílečky. Hráči se můžou těšit na Call of Duty: WWII a Star Wars Battlefront 2. Hry si stačí přidat do knihovny a poté k nim budete mít přístup po celou dobu, co budete mít aktivní předplatné PlayStation Plus.

Hra Star Wars Battlefront 2 vyšla v roce 2017 a první měsíce to měla hodně těžké. Vývojáři museli jádro hry kompletně předělat, protože fanoušci se nesmířili s tím, že téměř veškeré in-game věci byly schované v lootboxech. Nyní už je naštěstí hra ve velmi dobré formě a vývojáři navíc během let připravili velké množství obsahu. V poslední aktualizaci se například dostalo na mapu inspirovanou filmem Rogue One: A Star Wars Story.

Střílečka Call of Duty: WWII vyšla zhruba ve stejné době jako Battlefront II a i když se nejednalo o příliš velký hit, tak návrat do druhé světové války si u fanoušků i recenzentů vysloužil většinou kladná hodnocení. I tahle hra obdržela kupu nového obsahu včetně zombie módu. Dostalo se i na nové mapy, které se například zaměřovaly na bitvu u Dunkerque nebo vylodění Spojenců na Sicílii.

Star Wars Battlefront II dorazí do předplatného již 2. června 2020 a Call of Duty: WWII můžete stahovat již nyní. Obě hry budou k dispozici až do 6. července 2020.