Zavřít reklamu

Playstation Nation – největší herní událost roku

Společnost Sony chystá Playstation Nation pro Českou republiku.

11. 9. 2014    

 Největší herní událost roku PlayStation Nation představí poprvé v České republice podzimní a zimní line-up her na platformy PlayStation 4 a PlayStation Vita. Hlavním tahákem tak bude možnost vyzkoušet si v předpremiéře celou řadu očekávaných Next-Gen herních titulů, jako jsou DRIVECLUB, Far Cry 4, The Order 1886, Until Dawn nebo Bloodborne Současně budou představeny i čerstvě vydané hry jako inFamous: First Light nebo The Last of Us: Remastered. Svátek všech hráčů – PlayStation Nation se koná od 26. do 27. září v Galerii Mánes v Praze na ploše čítající více než 500 m2.

“PlayStation Nation je pro nás oslavou Next-Gen hraní a poděkováním všem hráčům, kteří stojí za úspěchem platformy PlayStation 4. Očekáváme, že si tento svátek nenechají ujít nejen tisíce hráčů PlayStation, ale i všichni ostatní hráči a milovníci her. Každý, kdo přijde, si bude moci zdarma vyzkoušet chystané Next-Gen tituly, z nichž některé budou k mání až v roce 2015. Více než třicítku her si hráči zahrají během dvou dnů na více než 70 herních konzolích,“ říká Senior Manager PlayStation, Ivan Bradáč ze společnosti Sony.

„PlayStation 4 si od svého uvedení na trh v prosinci minulého roku získala srdce desítek tisíc hráčů v Čechách a na Slovensku a i nadále zůstává tím nejlepším místem k hraní. To vše díky inovativní technologii a hardwarovému výkonu, exkluzivnímu obsahu pro hry třetích stran, ale i nebývalým zájmem indie vývojářů a nabitou plejádou exkluzivních her. Jsme velmi rádi, že právě tyto hry z dílen Sony Computer Enterteinment Europe (SCEE) můžeme návštěvníkům ukázat. Mezi tyto novinky patří například SingStar: Ultimate Party, Little Big Planet 3, nebo Freedom Wars, ale i kreativní indie tituly, jako jsou CounterSpy, nebo Murasaki Baby. Současně předvedeme i hry ostatních vydavatelů jako jsou Far Cry 4 společnosti Ubisoft, nebo Destiny od Activision a FIFA 15 od EA Games. Celý tento herní zážitek jsme zabalili tak, aby hráčům dal to, po čem touží – ocitnout se v prostředí svých

oblíbených her. PlayStation 4 tak opět dokazuje svoji vedoucí pozici na poli Next-Gen hraní,“ doplnil Ivan Bradáč s tím, že hráči si tak na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je ocitnout se uprostřed státu Kirat z Far Cry 4, poznají viktoriánský Londýn, který reálně ztvárňuje hra The Order 1886, nebo zažijí skutečný strach s hrou Until Dawn.

Kromě testování dosud neuvedených novinek na PlayStation 4 si na své přijdou také hráči na PlayStation Vita. Ti budou mít pro změnu příležitost zahrát si mezi prvními v Česku očekávané herní hity Freedom Wars a Minecraft a setkat se doslova naživo s oblíbenými herními postavami Sack Boy nebo Sly Cooper. Na své si přijdou nejenom ostřílení herní veteráni, ale i mladší hráči a nováčci ve světě PlayStation. Expozice bude situována do dějiště jednotlivých her, takže hráči stihnou procestovat celý herní svět PlayStation. Na všechny účastníky čekají i soutěže o hodnotné ceny, dárky a spousta další zábavy.

PlayStation Nation je pro všechny návštěvníky zdarma. Tento herní svátek se uskuteční 26. – 27. září 2014, v čase 10:00 – 18:00 v Galerii Mánes (Masarykovo nábřeží 250, Praha 1).