Zavřít reklamu

Pirátský fantasy titul Atlas se zpozdí o týden

Ohromné online RPG Atlas dorazí o týden později.

12. 12. 2018     Zdroj

Na The Game Awards studio Wildcard představilo svůj nový titul Atlas. Ten měl vyjít dokonce již zítra, ale nakonec dojde na drobné zdržení. Konkrétně se titul zpozdí o jeden týden, což není pro hráče nic drastického a o to více se budou do pirátského fantasy světa těšit. Jen je třeba počítat s tím, že hra bude dostupná v rámci early access, nepůjde tak o plnou verzi.

Atlas se drobně zpozdí

Atlas bude nabízet otevřený fantasy svět, který je hodně ovlivněn pirátskou tématikou. Vývojáři slibují hlavně to, že titul bude moci hrát až 40 000 hráčů najednou. Doufejme, že s tím nebudou mít potíže servery. Bohužel víme, že Ark nebyl zrovna ideální, co se technického stavu týče a je třeba připomenout, že za ním stojí stejné studio.

Hra hodně připomíná Risen či Sea of Thieves. Druhou jmenovanou zejména proto, že je rovněž hratelná z pohledu vlastních očí. Budete se moci plavit po místních vodách, lovit ohromná monstra a obsazovat teritoria. Mělo by být možné stavět i vlastní města a kolonie. Jsme hodně zvědaví na to, jak se celý titul podařil. Atlas vyjde 19. prosince pro PC a v roce 2019 pro Xbox One. PlayStation 4 verze zatím není ve vývoji.