Zavřít reklamu

Pax Australia a Pax West se spojí v jednu velkou online akci. Potrvá devět dní

PAX Online nahradí zrušené akce Pax West a Pax Australia.

17. 6. 2020     Zdroj

pax west

Reedpop je organizátor herních veletrhů PAX, které se konají po celý rok v různých koutech světa. Nyní jsme se dozvěděli, jak to bude s PAX akcemi v tomto roce, který je značně ovlivněn pandemií covidu-19. Organizátoři si připravili špatnou, ale i dobrou zprávu.

Kompletně se ruší veletrhy PAX West a PAX Australia. Náhradou bude zbrusu nová akce s názvem PAX Online, která se nepřekvapivě bude konat pouze na internetu. Zajímavější už je to, že poběží devět dní. Začátek akce je plánován na 12. září a konec se pak uskuteční 20. září. Dobrou zprávou je i to, že přístup na streamy PAXu bude zdarma.

Očekávat se dá představení nových her, což by mohlo být obzvlášť zajímavé vzhledem k tomu, že konzole nové generace budou v tu dobu už doslova za rohem. Dále se určitě objeví plno nových trailerů a hráči se můžou také těšit na hratelná dema, která si budou moct stáhnout. Nebudou chybět ani různé přednášky. Celkově se chystají tři streamovací kanály, které poběží nepřetržitě po celou dobu konání akce. Přesný rozvrh akcí a další detaily například ohledně demoverzí se máme dozvědět v následujících týdnech, jakmile se bude blížit datum akce.