Zavřít reklamu

Ozvučte si léto. JBL Boombox 2 pořídíte s tímto kódem nejlevněji na trhu

Komerční sdělení

1. 7. 2020    

Léto je tady a pro většinu z nás to znamená spoustu grilovaček s přáteli a trávení horkých dnů u vody. Takové chvíle je ideální si zpříjemnit dobrou muzikou. A právě od toho je tu JBL Boombox 2, kvalitní a pořádně zvučný reproduktor, který si teď můžete pořídit nejlevněji na trhu – stačí jen v košíku zadat níže uvedený kód.

JBL Boombox 2 je vůbec nejvýkonnější přenosný reproduktor od JBL. To potvrzují i jeho parametry, disponuje totiž dvěma reproduktory o výkonu 40 W, takže se může pochlubit tím nejhlasitějším a nejvydatnějším zvukem. Přehrávat hudbu zvládne celých 24 hodin, a to díky baterii s kapacitou 10 000 mAh, která poslouží i jako powerbanka pro telefon a další příslušenství.

Přenos hudby z telefonu do reproduktoru zajišťuje rozhraní Bluetooth 5.1 s menší energetickou náročností a vyšším dosahem. Připojit se ale můžete také přes audio kabel. Potěší i krytí IPX7, takže JBL Boombox 2 zvládne nečekanou dešťovou přeháňku i bazénovou party, je totiž vodotěsný až do hloubky 3 metry.

Běžná cena reproduktoru je 13 990 Kč, se slevovým kódem zvucneleto ho však pořídíte jen za 11 192 korun. Sleva se vztahuje na obě barevné varianty (Black i Squad).

Komentáře nejsou povoleny.