Zavřít reklamu

Oznámeno Trine 4: The Nightmare Prince

Tvůrci série Trine překvapivě oznámili již čtvrté pokračování.

25. 10. 2018     Zdroj

Trine 4

Série Trine patří v žánru izometrických plošinovek k tomu nejlepšímu, co se kdy vůbec objevilo. Osobně jsem přišel do styku se všemi díly, a ačkoliv trojka zdaleka nedosahovala kvalit prvních dvou dílů, tak si v ní každý našel to své. Frozenbyte ostatně skvěle umí vytvořit prostředí fantaskního světa a postavy jsou rovněž velmi sympatické. Nyní bylo oznámeno, že se na příští rok chystá Trine 4: The Nightmare Prince.

Série Trine se vrátí se svým čtvrtým pokračováním

Je pravdou, že třetí díl končí menším cliffhangerem, ale nebyl dlouho jasné, zda se bude v sérii pokračovat. Trojka poněkud propadla mánii, že hry musí být tvořeny zkrátka pro každého, a tak je třeba aby byla opravdu velmi jednoduchá. Autoři se ke čtyřce vyjadřují takto: „Čtvrté Trine bude nejlepší v celé sérii. Obnovili jsme svou lásku ke značce, slyšeli jsme a viděli zpětnou vazbu od fanoušků a naše srdce se zaměřilo na překonání všech očekávání.“

Zatím se jedná o prvotní informace, nicméně již běží oficiální webová stránka hry, která láká na to, že plnohodnotné odhalení ještě přijde. Nejspíše se tak dočkáme nějakých screenshotů a rovněž i prvního traileru. Trine 4: The Nightmare Prince bude pokračovat v nově zavedeném stylu zobrazení, jaký použila trojka. To znamená, že půjde o jakousi variaci na 3D. Původní 2D styl z prvních dílů se nevrátí. Doufejme, že se autorům pokračování podaří.

Hra by měla vyjít pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.