Zavřít reklamu

Oznámeno Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint je dalším dílem taktické série.

10. 5. 2019    

Ubisoft včera oznámil, že Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint, nejnovější vstup do série Tom Clancy’s Ghost: Recon, vyjde 4. října na zařízení Xbox One, včetně Xbox One X, PlayStation®4 a Windows PC. Po úspěšném rebootu hratelnosti Ghost Recon s Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, vytvořil Ubisoft Paris úplně nové dobrodružství, které hráče postaví do role Duchů, Elitní Americké jednotky Speciálních Operací. Tentokrát jsou však opuštěni za nepřátelskou linií tváří v tvář jejich dosud nejsilnějšímu nepříteli.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint je military střílečka zasazená do nehostinného a rozsáhlého otevřeného světa, kterou můžete celou odehrát sami nebo v co-op režimu až 4 hráčů. Hráči tu budou moct prozkoumat Aurou, záhadami prorostlý ostrov, kde probíhá střet technicky nejpokročilejších zařízení s divokou a ničím nesvázanou přírodou. Ostrov je domovem výrobce dronů, technologického giganta Skell Technology. Auroa padla do špatných rukou a byl s ní ztracen veškerý kontakt.

Příběh pokračuje

Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchů zradila a převzala vládu and ostrovem. Pod vedením bývalého bratra ve zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, ztvárněného Jonem Bernthalem, přeprogramovali drony společnosti Skell na zabijácké stroje a nebojí se je použít bez ohledu na počet mrtvých. Nomad a Duchové jsou vysláni na průzkumnou misi, ale jejich helikoptéry jsou sestřeleny. Zraněni, bez podpory a jako lovná zvěř se hráči ponoří do intenzivních vojenských zážitků během bojů o přežití, likvidace jednotky Vlků a získání vlády nad ostrovem Auroa.

Strmé svahy, přibývající zranění, a vyčerpání jsou novými výzvami pro hráče, jejichž schopnosti přežít projdou tvrdou zkouškou členitého terénu ostrova Auroa. Pro vyrovnání se s nepřízní osudu tu hráči dostanou úplnou svobodu pro plnění misí a budou mít k dispozici velké množství taktických možností a nástrojů, včetně sady nových vojenských vychytávek. Budou moct přenášet těla nepřátel i spojenců, splynout s prostředím díky kamufláži nebo rozbít tábor, kde lze spravovat vybavení, změnit třídu a pilovat strategii.

Nebude chybět ani možnost zvolit si z tisíců různých možností přizpůsobení pro vytvoření vlastního perfektního Ducha a přenášet si svoji postavu a postup mezi hlavní kampaní a PvP, které bude dostupné již při vydání hry.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint zahrnuje plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizacemi přidávajícími nový obsah. Nové příběhové linky, třídy a další bonusy budou soustavně přidávány a vůbec poprvé v Ghost Recon hře přibude nový typ endgame obsahu: Raidy.

K dispozici budou různé edice

Ubisoft navíc oznámil Gold, Ultimate a Wolves Collector’s Edition edice Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint a Ubicollectibles figurku Nomad:

  • Gold Edition bude obsahovat základní hru a Year 1 Pass.
  • Ultimate Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass a Ultimate Pack.
  • Wolves Collector Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass, Ultimate Pack, Ubicollectibles high-end figurku Plukovníka Cole D. Walkera, Steelbook, exkluzivní litografie, Walkerovu psí známku, voděodolnou mapu ostrova Auroa a soundtrack.
  • Ubicollectibles figurka Nomad je dostupná k předobjednání na Ubisoft store.

Fanoušci, kteří si zakoupí Gold, Ultimate, nebo Collector’s Edition budou mít ke hře přístup o 3 dny dříve. Fanoušci, kteří si Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint předobjednají získají přístup do Ghost Recon Breakpoint Beta a Sentinel Corp. pack, který obsahuje exkluzivní vybavení.