Zavřít reklamu

Oznámeno Luigi’s Mansion 3 pro Nintendo Switch

Luigi’s Mansion 3 oznámeno pro Nintendo Switch. Fanoušci mohou jásat nad návratem!

14. 9. 2018     Zdroj

Nintendo na svém tradičním Directu oznámilo pár novinek, co se týče konzolí Nintendo Switch a Nintendo 3DS, které také pravidelně zásobuje svými tituly. Tím největším odhalením však bylo chystané Luigi’s Mansion 3 pro Nintendo Switch.

Luigi’s Mansion 3 dorazí v příštím roce

Série je mezi fanoušky Nintenda doslova kultovní a trochu zamrzí, že kromě potvrzení a krátkého teaseru toho společnost ze hry více neukázala. Není tak známo ani datum vydání, ale očekávat bychom titul mohli v průběhu příštího roku. Zřejmě i proto se kromě plnohodnotného pokračování v Nintendu počítá s Luigi’s Mansion remakem. První díl totiž vyjde v kompletní předělávce pro Nintendo 3DS a nabídne i nové prvky včetně kooperace.

První díl vychází zejména proto, že už jde o velmi stařičký kousek. První titul ze série vyšel ještě pro Nintendo GameCube v roce 2001. Proto bude také předělán pro 3DS a vyjde 12. října. Luigi’s Mansion 2: Dark Moon vyšlo pak v roce 2013 pro Nintendo 3DS a titul slavil opravdu úspěch. Série se tak brzy rozšíří. Je trochu záhadou, proč Nintendo nevydá třetí díl také pro Nintendo 3DS, ale je možné, že chce sérii pojmout ve větším stylu.