Zavřít reklamu

Oznámeno Dying Light

Dnes byla oznámena nová hra s názvem Dying Light.

23. 5. 2013    

Poněkud překvapivě dnes byla oznámena hra Dying Light od tvůrců Dead Island, tedy Techlandu. Zajímavé je že toto polské studio právě uvedlo na trh Call of Juarez: Gunslinger a pár týdnů předtím Dead Island: Riptide a přesto připravuje další hru. A o čem hra bude?

Jelikož zombíci jsou trendy a autorům se s nimi asi dobře pracuje, tak se na ně můžete těšit i v tomto novém kousku. Prostě klasika, svět byl zamořen podivným virem, který mutuje veškeré obyvatelstvo do oživlých mrtvol a vy se budete pokoušet přežít. Údajně zde velkou roli sehraje střídání dne a noci. V noci se právě budete snažit přežít, jak jen to půjde, zatímco ve dne si užijete bláznivou akci v městském prostředí, kdy budete moci využít parkourových akrobatických serepetiček. Díky tomu bude pohyb ve městech velmi rychlý a vy tak budete hledat potřebné věci k přežití.

Vývojáři slibují otevřený svět a nezapomeňme dodat, že stejně jako Dead Island bude hra z pohledu první osoby. Víme že hra vyjde už příští rok a více informací bude na E3. Rozhodně se ale dočkáme špičkového audiovizuálu, a to zejména na next-gen konzolích, na nichž hra údajně poběží na úplně novém enginu, který byl vyvíjen už několik let. Hra vyjde na PC, PS3, PS4, Xbox 360 a Xbox One.