Zavřít reklamu

Oznámení Army of Two: The Devil´s Cartel

Děj kooperativního titulu Army of Two: The Devil´s Cartel se přesouvá do Mexika. Výbušnou akci a zničující destrukci si bere na starosti Frostbite 2.

2. 8. 2012    

Společnost EA Games  dnes představila titul Army of Two: The Devil’s Cartel, třetí pokračování drsné hitové akční hry, kterou proslavil intenzivní herní systém kooperace dvou hráčů. Na vývoji hry Army of Two: The Devil’s Cartel pracuje tým Visceral Games, jenž má na kontě neméně úspěšnou sérii Dead Space.

Tvůrci se tentokrát rozhodli posunout průkopnický kooperativní systém do intenzivnější, vážnější a drsnější polohy. Hráči se octnou na nebezpečných ulicích mexického města v rolích dvou příslušníků jednotky Tactical Worldwide Operations (T.W.O.) s kódovými názvy Alpha a Bravo. Dvojice je vysazena přímo do epicentra zuřící drogové války a jejím úkolem je splnit misi v prostředí, kde na každém kroku číhá úskok a zrada. Atraktivní reálné kulisy, kooperativní režim a oceňovaný engine Frostbite 2 slibují opravdové destrukční peklo.

„Chtěli jsme sérii Army of two osvěžit pro novou generaci hráčů akčních her a současně zůstat věrni jejímu základnímu konceptu, díky kterému měly oba první díly u fanoušků velký úspěch,“ řekl Julian Beak, výkonný producent Visceral Games. „Tradičně kvalitní a hladce probíhající kooperativní akce společně s  novým systémem boje v týmu donutí hráče k taktické a strategické spolupráci při postupu městem, ovládaném nejhoršími drogovými kartely Mexika.“

Steve Papoutsis, generální manažer Visceral Games dodal: „Naším cíle ve hře Army of Two: The Devil’s Cartel je setrvat  u atraktivního a náročného herního systému, kvalitního příběhu a pomoci tak vylepšit herní značku, o níž jsme se vždy domnívali, že má velký potenciál.“ 

V kooperaci jak online, tak na rozdělené obrazovce nabízí Army of Two: The Devil’s Cartel hráčům šanci odlišit se od ostatních prostřednictvím propracovaného systému vlastních úprav a vylepšování postavy. Ochrannou bojovou maskou počínaje a oblíbenou zbraní konče si hráči mohou upravovat svého Alphu či Brava a proměnit tyto ostřílené žoldáky k obrazu svému.

TItul Army of Two: The Devil’s Cartel vyjde v březnu 2013 ve verzích pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360.