Zavřít reklamu

Oznámené hry pro Nintendo Switch

Nintendo Switch také odhalilo hry, které budou dostupné během letošního roku!

13. 1. 2017    

Nintendo Switch je tedy oficiálně uvedeno se všemi specifikacemi, ale je také třeba se zmínit o tom hlavním co nás čeká, a to jsou hry. Těch popravdě není na startu mnoho a Nintendo bude mít těžkou pozici na trhu. Hry, které byly pro Switch oznámeny, jsou následující:

Arms

Arms bude bojovou hrou, kdy díky ovladačům (Joy-Conům) budete rozdávat údery. Arms zřejmě bude spíše menší hříčka, která nabídne singleplayer, ale i multiplayerové hrátky. Multiplayer bude možný online a dokonce i v rámci split-screenu na jedné konzoli.

Arms bude dostupné během jara 2017

Super Mario Odyssey

Jak se dalo očekávat, tak i kníratý instalatér bude provázet novou konzoli na její cestě. Super Mario Odyssey, bude novým 3D dobrodružstvím z populární série, které nabídne staré dobré levely, ale dokonce i úplně nové, jako například moderní město.

Super Mario Odyssey vyjde koncem roku 2017

Splatoon 2

Trochu překvapivě byl oznámen nový Splatoon. Předpokládalo se totiž, že se dočkáme na Switchi pouze remasteru prvního dílu. Druhý díl nabídne nové zbraně, skiny a také nové arény. Na bližší informace o hře si však budeme muset počkat.

Splatoon 2 vyjde v létě 2017

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zatím největším hitem pro Nintendo Switch je jednoznačně nové pokračování veleúspěšné série The Legend of Zelda. The Legend of Zelda: Breath of the Wild bude dostupné hned při startu konzole, což je parádní zpráva a nutno uznat že hra vypadá naprosto výborně. Titul bude dostupný také pro Nintendo Wii U.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild vyjde 3. března 2017

Xenoblade Chronicles 2

Velmi dobře také vypadá pokračování hry Xenoblade Chronicles. Nintendo oznámilo Xenoblade Chronicles 2. O hře není známo téměř nic. Byl vypuštěn parádní trailer a hra je teprve na začátku vývoje, vydání je tedy zatím v nedohlednu.

Mario Kart 8 Deluxe

Nakonec jsme se dočkali i nějakého toho remasteru. Nintendo vypustí pro Switch populární Mario Kart 8 Deluxe. Ta obsáhne samotnou hru a veškeré dodatečné předměty. Přidány však budou i nové tratě, auta, postavy a také předměty.

Mario Kart 8 Deluxe vyjde 28. dubna 2017

Toto jsou hlavní tituly přímo od Nintenda pro konzoli Switch. Jak je ale vidět, moc jich není a většina dorazí až dost dlouho po launchi samotné konzole. Otázkou tedy zůstává, zda dokáže Nintendo uspokojit hráče pouze se Zeldou.

Pochopitelně jsou tu další společnosti, které přispějí svými hrami. Z toho, co je známo, tak jsou to zatím tyto:

Bethesda potvrdila, že skutečně vydá The Elder Scrolls V: Skyrim pro Switch. Hra bude dostupná i se všemi DLC a vyjde v průběhu 2017. Dorazí i nové hry ze sérií Dragon Quest, Fire Emblem či Hyrule Warriors. V přípravě je i nový díl série No More Heroes. EA potvrdilo že na Nintendo Switch se podívá také série FIFA. Ubisoft již dříve potvrdil, že pro Switch jsou vývoji nové hry, ale zatím o nich není vidu ani slechu.

Hrami, které byly ještě potvrzeny jsou: Disgaea 5 Complete, Farming Simulator, Minecraft: Story Mode – The Complete Adventure, Rime, Rayman Legends Definitive Edition, Syberia 3, Steep, NBA 2K18, LEGO City Undercover, Sonic Mania nebo I am Setsuna. Není ale jasné, kdy se těchto her dočkáme.