Zavřít reklamu

Oznámen titul Remember Me od Capcomu

Capcom oznamuje svou novou značku, která nese název Remember Me.

14. 8. 2012    

Dnešním dnem, kdy se GamesCom rozjíždí, byla oznámena hra Remember Me od Capcomu. Dle toho co bylo představeno, nás čeká hodně zajímavý titul a do budoucna možná jedna z klíčových značek celé firmy. O Remember Me se vědělo a spekulovalo dopředu, a to pod názvy Rain či Adrift. Čeká nás pořádné sci-fi, tak si ho pojďme představit.

Vítejte v budoucnosti. Konkrétně v roce 2084. S lidskými vzpomínkami je možné nakládat jako s měnou. Tudíž je možné je prodávat a kupovat nelegální cestou. Hlavní postavou titulu je ženská protagonistka Nilin. Zatím nevíme vše o jejích záměrech, ale zřejmě půjde do boje coby členka odboje (The Errorist). Ti bojují proti korporaci jménem Memoryeyes, která všem lidem implantovala paměťové moduly právě pro archivaci vzpomínek.

Jak bylo již zmíněno, hra se odehrává v roce 2084, konkrétně v Paříži a možná v jeho přilehlém okolí. Nilin nebude však běžnou holčičkou poslouchající příkazy. Ona bude disponovat několika speciálními vlastnostmi. Mezi ně patří schopnost šplhat po budovách, rozdávat pěsti a celkově se umět ohánět v boji na blízko, ale také nás čekají speciální schopnosti. Jednou z nich je Memory Remix. Díky němu je schopna ovlivnit myšlenky někoho jiného. Navíc je také velmi dobrá v hackování nejrůznějších zámků a zařízení.

Na hře dělá studio Dontnot Entertainment, které ji připravuje pro PS3 a Xbox 360. O PC verzi zatím nepadlo žádné slovo. Hra by se měla objevit na trhu v květnu 2013. Níže najdete trailer ze hry a také první sedmiminutový gameplay.

Trailer

Gameplay