Zavřít reklamu

Oznámen Season pass pro Watch Dogs

Ubisoft odhaluje Season pass pro Watch Dogs.

29. 4. 2014    

Ubisoft dnes oznámil podrobnosti týkající se Season Passu pro Watch Dogs – akční adventuru s otevřeným světem. Season Pass vám zpřístupní nový příběh pro single player mode, v němž bude hrát hlavní roli T-Bone, brilantní a zároveň výstřední hacker. Dále přibude nový Digital Trip herní mód zvaný Conspiracy a nové mise, zbraně, či obleky. Pořídíte-li si Watch Dogs Season Pass, ušetříte 25% oproti koupi všech kusů DLC samostatně. Season Pass bude k dispozici pro PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 a PC.

Klíčové prvky:

  • Nová singleplayer kampaň – v ní se zhostíte role T-Bonea, brilantního a výstředního hackera, který se řídí svými vlastními pravidly.
  • Conspiracy! – Nový Digital Trip herní mód. Hráči budou v alternativním světě lovit cyborgy.
  • Více singleplayer misí, zbraní a obleků
  • Ušetříte 25% oproti nákupu jednotlivých kusů DLC
  • Držitelé Season Passu si budou moct veškerý přidaný obsah stáhnout s týdenním předstihem

Ve hře Watch Dogs se ujímáte role Aidena Pearce, brilantního hackera, jehož kriminální minulost mu zapříčinila rodinnou tragédii. Na lovu těch, kteří ublížili jeho rodině budou moci hráči sledovat a hackovat nepřátele prostřednictvím manipulace se vším, co je napojeno na městský informační systém ctOS. Ten ovládá téměř celou chicagskou infrastrukturu a je klíčem k detailním informacím o všech obyvatelích metropole. Hráči budou mít přístup ke všudypřítomným kamerám a osobním informacím. Budou moci ovládat semafory a veřejnou dopravu, čímž se dokáží zbavit pronásledování. Watch Dogs vám zkrátka umožní využít celé Chicago jako zbraň absolutní pomsty, kterou můžete provést ve svém stylu. Open-world akce Watch Dogs vychází 27. května s českými titulky (kromě verze pro Wii U) na PlayStationu 3, PlayStationu 4, Xbox 360, Xbox One a PC.